Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma

és Kollégiuma

2023. február 04. Szombat, ma Csenge, Ráhel napja van

Tantestület


Dr. Nyisztor Zsolt igazgató
biológia
Dénes Eszter oktatási és általános igazgatóhelyettes
biológia
Dr. Petz Andrea Mónika nevelési igazgatóhelyettes
kémia
Borbély-Bartis János kollégiumvezető
igazgatóhelyettes
filozófia


Andrásfalvy Péter könyvtáros
történelem
Bábics Péter testnevelés
Baráti Ákos 10. e osztályfőnök
matematika
Bedics Viktor biológia
kémia
Bergics Lajos Zengető együttes vezetője
népzene
Berecz Tibor hittan
Boda Zsuzsanna osztályfőnöki munkaközösség-vezető
német
Bodáné Gálosi Márta biológia
rajz
Borsos Erzsébet angol
Dr. Bugyi Beáta fizika
Butty Gábor testnevelés
Czeininger Tamás kollégiumi nevelő
történelem
hittan
Czene Miklós oktatástechnikus
digitális kultúra
Czigány Gábor Zoltán matematika
Czimmermann Csilla 10. b osztályfőnök
német
Csák Lili Orff zenekar
ének-zene
Dr. Csekőné Kádas Klára magyar
Cselényi Ágnes angol
Csigi Péter hittan
Csikyné Radnai Éva 11. c osztályfőnök
biológia
Dénes Viktória biológia
Dömény Anita fizika
földrajz
Farkas Zoltán 8. a osztályfőnök
magyar nyelv és irodalom
Farkasné Bocskor Anikó Szt. Benedek Szeretetszolgálat vezetője
testnevelés
szaktanácsadó
Futó Éva 10. a osztályfőnök
testnevelés
Fehér Andrea hittan
Feitscher Luca spanyol
Gellén Veronika matematika
fizika
Grób Ágoston hittan
Gyimesi Viktor iskolaújság
magyar nyelv és irodalom
olasz
Hamvainé Országh Krisztina protestáns hittan
Havasi Gábor karnagy
ének-zene
Hirth Gabriella Zsuzsanna 11. e osztályfőnök
angol
Horváthné Bakos Andrea német
Hosszú Csaba történelem
földrajz
Huber Kálmán kollégiumi nevelő
Huszár Ferenc rajz
művészettörténet
Jánosi László biológia
kémia
Jéhn János fizika munkaközösség-vezető
fizika
informatika
Dr. Khaksarianné Szücs Hajnalka német
Kilián Balázsné Raics Katalin lézerpince vezető
fizika
Kiss József Dániel 12. d osztályfőnök
informatika
Kiss Sándor János szaktanácsadó
informatika
Kissné Tihanyi Virág Margit olasz
Kósa Anna kémia
biológia
László Levente kollégiumi nevelő
latin
Leipold Péter 9. e osztályfőnök
matematika
Meszéna Tamás 12. a osztályfőnök
matematika
fizika
Dr. Molnár Mária 7. a osztályfőnök
magyar nyelv és irodalom
angol
Mostbacher Éva kémia szakcsoport vezető
kémia
Nádudvary Tamás Zsolt 10. d osztályfőnök
angol
francia
Nagy Katalin 11. a osztályfőnök
magyar nyelv és irodalom
magyar munkaközösség-vezető
Novacsek Adrienn idegennyelv szakcsoport vezető
spanyol
Nyári Tamás 9. a osztályfőnök
történelem
Őrfi Gáspár 11. b osztályfőnök
német
Páll Csaba matematika
Pámer József László átai ház vezetője
testnevelés
néprajz
Pánczél Róbert 9. c osztályfőnök
matematika munkaközösség-vezető
matematika
fizika
Papp Tamás matematika
Papp Mária kémia
Dr. Pete József történelem munkaközösség-vezető
történelem
földrajz
Pintér László testnevelés
Pukli Tamás 12. e osztályfőnök
testnevelés munkaközösség-vezető
testnevelés
Somkuti-Nagy Gergely 11. d osztályfőnök
angol
néprajz
Soproni Brigitta könyvtáros
Soproni Gábor 10. c osztályfőnök
szaktanácsadó
informatika
testnevelés
Stankovics Kinga angol
történelem
Studi Gabriella angol
Szalahov Mária Zsuzsanna 12. c osztályfőnök
matematika
Szokolai Viktória történelem
földrajz
Takácsné Horváth Eszter angol munkaközösség-vezető
angol
Timkó András Gyula hittan
történelem
Tóth Miklós Béla kollégiumi nevelő
Tóth Brian angol
Dr. Ulrichné Novacsek Krisztina 9. b osztályfőnök
angol
Dr. Varga Tamásné Haraszti Krisztina testnevelés
Várszegi Csaba 12. b osztályfőnök
magyar nyelv és irodalom
néprajz
Vida Tamás német
Vörös Zsolt biológia
Zajácz Gábor hittan


Nevelő-oktató Munkát Segítő Dolgozók
Lenti Margit iskolatitkár
Nádudvary Alexandra iskolatitkár
Dr. Emődyné Halmos Klára pedagógiai asszisztens
Mártonné Nagy Andrea rendezvény szervező
Major Szabolcs rendszergazda
Rónainé Magyar Ildikó laboráns
Torzsás Tibor laboráns