Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma

és Kollégiuma

2022. szeptember 24. Szombat, ma Gellért, Mercédesz napja van

Tantestület

 
Név Beosztás, szak
Dr. Nyisztor Zsolt igazgató
Dénes Eszter oktatási és általános igazgatóhelyettes
Dr. Petz Andrea Mónika nevelési igazgatóhelyettes
Borbély-Bartis János kollégiumvezető, igazgatóhelyettes
Andrásfalvy Péter történelem, angol
Bábics Péter testnevelés
Baráti Ákos matematika 10. E osztályfőnök
Bedics Viktor biológia
Berecz Tibor népzene, Zengető együttes vezetője
Bergics Lajos hittan
Boda Zsuzsanna német, osztályfőnöki mk. vez.
Bodáné Gálosi Márta biológia
Borsos Erzsébet angol
Dr. Bugyi Beáta fizika
Butty Gábor testnevelés
Czeininger Tamás történelem-hittan, kollégiumi nevelő
Czene Miklós technika, oktatástechnikus, informatika
Czigány Gábor Zoltán matematika
Czimmermann Csilla német 10. B osztályfőnök
Csák Lili ének-zene, Orff zenekar
Dr. Csekőné Kádas Klára magya-német
Cselényi Ágnes angol
Csigi Péter hittan
Csikyné Radnai Éva biológia-fizika, 11. C osztályfőnök
Dénes Viktória biológia
Dömény Anita fizika-földrajz
Farkas Zoltán magyar, 8. A osztályfőnök
Farkasné Bocskor Anikó testnevelés, Szt. Benedek Szeretetszolgálat vezetője, szaktanácsadó
Futó Éva testnevelés, 10. A osztályfőnök
Fehér Andrea hittan
Feitscher Luca spanyol
Gellén Veronika matematika
Grób Ágoston hittan
Gyimesi Viktor magyar - olasz, iskolaújság
Hamvainé Országh Krisztina protestáns hittan
Havasi Gábor ének-zene, karnagy
Hirth Gabriella Zsuzsanna angol, 11. E osztályfőnök
Horváthné Bakos Andrea német
Hosszú Csaba történelem-földrajz
Huber Kálmán kollégiumi nevelő
Huszár Ferenc rajz-földrajz-művészettörténet, 9. D osztályfőnök, művészetek szakcs. vez.
Jánosi László biológia-kémia
Jéhn János fizika-informatika, fizika mk.vez.
Dr. Khaksarianné Szücs Hajnalka német
Kilián Balázsné Raics Katalin fizika-biológia
Kiss József Dániel informatika, 12. D
Kiss Sándor János informatika
Kissné Tihanyi Virág Margit olasz
Kósa Anna kémia-bológia
László Levente latin, kollégiumi nevelő
Leipold Péter matematika-fizika, 9. E osztályfőnök
Meszéna Tamás matematika-fizika, 12. A osztályfőnök
Dr. Molnár Mária magyar nyelv és irodalom
Mostbacher Éva kémia, kémia szakcs.vez.
Nádudvary Tamás Zsolt angol-olasz-francia, 10. D osztályfőnök
Nagy Katalin magyar, 11. A
Novacsek Adrienn spanyol
Nyári Tamás történelem, 9. A osztályfőnök
Őrfi Gáspár német, 11. B osztályfőnök
Páll Csaba matematika
Pámer József László testnevelés-néprajz, Átai ház vezetője
Pánczél Róbert matematika, 9. C osztályfőnök, matematika mk.vez.
Papp Mária matematika-fizika
Papp Tamás kémia
Dr. Pete József történelem-földrajz, földrajz szakcs.vez.
Pintér László testnevelés
Pukli Tamás testnevelés, 12. E osztályfőnök, mk.vez.
Rónainé Magyar Ildikó laboráns
Somkuti-Nagy Gergely angol-néprajz, 11. D osztályfőnök
Soproni Brigitta könyvtáros
Soproni Gábor informatika-testnevelés, 10. C osztályfőnök
Stankovics Kinga angol-történelem
Studi Gabriella angol
Szalahov Mária Zsuzsanna matematika, 12. C osztályfőnök
Szokolai Viktória történelem-földrajz
Takácsné Horváth Eszter angol, angol mk.vez.
Timkó András Gyula hittan-történelem
Torzsás Tibor laboráns
Tóth Miklós Béla kollégiumi nevelő
Tóth Brian angol
Dr. Ulrichné Novacsek Krisztina angol, 9. B osztályfőnök
Dr. Varga Tamásné Haraszti Krisztina testnevelés
Várszegi Csaba magyar-néprjaz, 12. B osztályfőnök
Vida Tamás német
Vörös Zsolt biológia
Zajácz Gábor hittan
Major Szabolcs rendszergazda