Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma

és Kollégiuma

2020. június 04. Csütörtök, ma Bulcsú napja van

Kiemelt híreink

  • Trianon 100
    tovább 2020.06.03
  • Beíratkozás
    tovább 2020.06.03
  • Érettségi betekintés
    tovább 2020.05.27
  • Olvasási verseny
    tovább 2020.05.08

OKTV második forduló

Az OKTV második fordulójába jutottak:

Biológia tantárgyból:
I. kategória:
Csonka Zétény 11.A (110 pont) Tanára: Csikyné Radnai Éva
Örkényi Zoltán 12.C (97 pont) Tanára: Nyisztor Zsolt
II. kategória:
Hegedűs Luca 11.C (99 pont) Tanára: Jánosi László
Kóródi Fanni 12.C (108 pont) Tanára: Nyisztor Zsolt
Pap Lili 11.C (101 pont) Tanára: Jánosi László

Filozófia tantárgyból:
Peilert Soma 12.C (36 pont)

Fizika tantárgyból:
I. kategória:
Gyenizse-Nagy András 11.C (51 pont) Tanára: Jéhn János
Laki Anna 12.A (56 pont) Tanárai: Jéhn János és Meszéna Tamás
II. kategória:
Merkl Levente 12.C (51 pont) Tanára: Jéhn János

Informatika tantárgyból:
Szűcs Tamás 12.C (346 pont) Tanára: Kiss József Dániel
Vesztergombi András 12.C (364 pont) Tanárai: Bérczi Bernát OCist és Kiss József Dániel

Kémia tantárgyból:
I. kategória
Csonka Zétény 11.A (80,5 pont) Tanárai: Mostbacher Éva és Petz Andrea
Laki Anna 12.A (80 pont) Tanárai: Mostbacher Éva és Petz Andrea
Pintér Róbert 11.C (80,5 pont) Tanára: Petz Andrea
II. kategória:
Merkl Levente 12.C (87 pont) Tanárai: Mostbacher Éva és Petz Andrea
Varga Krisztián 12.C (84 pont) Tanára:Mostbacher Éva

Latin nyelvből:
Laki Anna 12.A (71 pont) Tanára: László Levente

Magyar irodalom tantárgyból:
Sebők Aida 11.A (88,5 pont) Tanára: Várszegi Csaba

Matematika tantárgyból:
Gyenizse-Nagy András 11.C (23 pont) Tanára: Szalahov Mária
Laki Anna 12.A (34 pont) Tanárai: Meszéna Tamás és Páll Csaba
Merkl Levente 12.C (29 pont) Tanára: Meszéna TAmás
Szűcs Tamás 12.C (25 pont) Tanárai: Pánczél Róbert és Páll Csaba
Vesztergombi András 12.C (21 pont) Tanára: Pánczél Róbert

Német nyelvből:
Kőnigfelder Laura 11.D (77 pont) Tanára: Czimmermann Csilla

Gratulálunk!

tovább »
2020.01.22

Táncház

Iskolánk vendége volt Berecz András, és az előadást követően ismét egy jó hangulatú táncházat szerveztünk, ahol a talp alá valót Dömény Anita és zenekara húzta, a táncházat Várszegi Csaba vezette.

tovább »
2020.01.17

Folk program a Lajosban

2020. január 15-én, szerdán 16 órától Berecz András ének- és mesemondó előadása, utána táncház lesz az iskola Dísztermében. Mindenkit szeretettel látunk!

tovább »
2020.01.08

Kémia előadó - teremavató

2020. január 22-én 17 órakor tartjuk a gimnázium III. emelétén található felújított kémia elóadó avatását, melyre minden érdeklődőt szeretettel várunk!
Meghívó: itt

tovább »
2020.01.07

IJSO Katar

A Katarban megrendezett 16. Junior Természettudományi Olimpián (IJSO) iskolánk 8. A osztályos tanulója Csonka Illés bronzérmet szerzett. Eredményéhez szívből gratulálunk!

tovább »
2020.01.04

Iskolai karácsonyi műsor

2019. december 20-án a 11.D osztály (és a tanári kórus :-) nagyszerű karácsonyi műsort adott az iskola diákjai részére.

tovább »
2019.12.20

Karácsonyi koncert

2019. december 19-én iskolánk kórusai, zenekarai és szólistái gyönyörű karácsonyi koncerttel örvendeztettek meg minden jelenlévőt. Köszönet érte a fellépőknek és a felkészítőknek!

tovább »
2019.12.20

Regionális olaszverseny

Kedden iskolánk több tanulója is részt vett a Regionális Olasz Fesztiválon. Szép eredmények születtek, melyeket az alábbi tanulók érték el:
Fülöp Luca (11.B) élőbeszéd kategória 2. hely, írásbeli kategória 3. hely,
Korsós András (12.B)  írásbeli kategória 1. hely,
Eklits Teodóra (12.B) írásbeli kategória 3. hely,
Szabó Gergő (12.E) süteménykészítő kategória 2.hely.
Iskolánk csapata a csoportos éneklésben 2. helyezést ért el. A csapat tagjai:
Nádudvary Gilvád (9. A), Kökény Anita (11.A), Papp Zsuzsanna (11.B), Kázmér Anna (12.B), Radics Boglárka (12.E), Korsós András (12.B), Nyisztor Sarolta (12.A), Gyuricza Zalán (12.B)
Felkészítő tanáruk: Kissné Tihanyi Virág
Eredményeikhez gratulálunk!

tovább »
2019.12.19