Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma

és Kollégiuma

2022. szeptember 24. Szombat, ma Gellért, Mercédesz napja van

Osztályok

Osztályok

07.a | 08.a | 09.a | 09.b | 09.c | 09.d | 09.e | 10.a | 10.b | 10.c | 10.d | 10.e | 11.a | 11.b | 11.c | 11.d | 11.e | 12.a | 12.b | 12.c | 12.d | 12.e |

07.a (Osztályfőnök: dr. Molnár Mária) Vissza az oldal tetejére

Balogh Virág
Barkó Márton Béla
Biró Adél
Brasnyó Emma
Gaál Borbála Réka
Garadnay Sára
Gergely Domonkos
Gyarmati Anna
Gyulai Dorka
Halmi Katinka Gréta
Hornyák Hajnal Lenke
Horváth Bence
Hrubi Ármin
István János József
Kasza Balázs Tibor
Kasza Nóra
Koós Hargita Róza
Kosztolányi Róza Viola
Kőhegyi Luca
Küzdő Péter
Németh-Kovács Lora
Nyári Adél
Nyári Boróka Johanna
Páll Levente
Piffkó Annamária
Rabb Cecília
Raffay András
Schneider Bianka
Schoblocher Benedek Antal
Schveibert Sára
Soproni Szabolcs
Szabó Panna
Szabó Zsófia
Szigethi Csanád
Tatai Csanád Péter
Végh Dominik
Verebély Levente Péter

08.a (Osztályfőnök: Farkas Zoltán) Vissza az oldal tetejére

Balázs Zsombor Benedek
Barka Rita Virág
Csúcs Zalán
Denkinger Júlia
Erdős Nóra
Erdősi Luca Viktória
Fekecs Botond Kadosa
Fridrich Flóra
Galambos Dóra
Gám Benedek
Gombócz Luca Szofi
Gyurisa Emma Léna
Herke Milán
Horváth Pál Lőrinc
Járay-Vojcek Bertalan
Juhász Liza Szofi
Kádár Zsolt
Kátoli Noémi
Katona Rebeka
Kékkői Nóra Ágnes
Kékkői Petra
Kilián Dorottya
Kosztolányi Liza Júlia
Molnár Marcell
Müller Csenge Laura
Pápai Priszcilla Linett
Pirk Kata Lili
Sád Olivér
Schepp Marcell
Szécsi Réka Lilla
Takács András
Tálos-Mikolás Zsófia
Torma Zalán
Varga Viktória Júlia
Végh Márton Demeter
Zomi Zsombor
Zsiga Sarolt

09.a (Osztályfőnök: Nyári Tamás) Vissza az oldal tetejére

Bakonyi Lili
Bálint Adél
Barna Kornél Benedek
Békési-Marton Mária
Biró Marcell
Bogács Zétény
Emődy Péter
Foór András Erhard
Gaál Gréta Anna
Gaál Luca Boglárka
Gergely Luca
Hegedüs Mátyás
Horváth Zsongor
Kátoli Sámuel András
Kiss Kíra Kinga
Kiss-Meirosu Balázs Márk
Komlódy Laura
Koós Abigél Szüvellő
Prehoffer Dalma
Putsay Bence
Raffay Nóra
Regényi Réka
Reisz Lotti
Rostás Linda Éva
Rozina Ákos
Schveibert Máté
Solti-Bányai András
Szántó Míra
Szanyi Borbála
Szücs Boglárka
Takács Karola
Takács Zorka
Torma Csanád
Vágvölgyi Zalán Vince
Valler Szabolcs
Vidos Zsigmond
Wensofszky Barna
Zubán Lilla Rebeka

09.b (Osztályfőnök: dr. Ulrichné Novacsek Krisztina ) Vissza az oldal tetejére

Barkó Kincső Emese
Bitter Zsóka
Bujdosó Bálint
Csete Donát
Dobosi Barnabás
Dóra Luca
Dunai Réka
Erdélyi Botond
Erszény Petra
Fuchs Fanni
Fülöp Ármin Benedek
Füzér Elizabet Vivien
Gubik Gréta
Haszonics Luca
Hegedüs Liliána
Holenka Márton
Juronics Anna Boglárka
Kovács Emma
Kőhalmi László András
Kránicz Bálint
Laskovics Dóra Natália
Monori Emma
Mózsa Zsuzsanna
Muth Zsófia
Nemes Lora
Palkó Réka
Pánczél Dóra
Rameisl Viola Dorka
Sónyák Péter
Szalmásy Kálmán Elek
Tukács Bence
Varga Viktor
Végh Laura Hanna
Verbulecz Anna
Vudi Nóra
Wagner Márton Dániel

09.c (Osztályfőnök: Pánczél Róbert) Vissza az oldal tetejére

Arató Bercel
Árvai Mikes Ferenc
Bosnyák Levente Zoltán
Dobay Dalma
Goór Emília
Gyulai Barnabás
Hegyi Miklós Benedek
Hirdi Jázmin
Husznai Marcell Rafael
Kapitány Nóra
Kiss Péter István
Kresz-Gundrum Kornél
Kukai Ádám
Laki Csanád
Lipp Levente
Márton Zselyke Pálma
Máthé Balázs András
Mehring Előd
Merényi Pál
Nasir Pirooz Bence
Orbán Ábel Márk
Orsós Barbara Kinga
Palásti Máté
Pásztor András
Peischer Barnabás
Ritz Péter
Soltész Laura Nikoletta
Stockwell Kende David
Szabó Barnabás
Szabó Máté
Szende Zsófia
Tóth Katinka
Verebély Dorottya Ágnes
Zagorácz Bence
Zsolnai Kornél Gergely

09.d (Osztályfőnök: Huszár Ferenc) Vissza az oldal tetejére

Bakos Dóra Maja
Beck Simon Botond
Beok Rebeka Lili
Domján Blanka Boglárka
Fischer Blanka
Gayer Hunor
Kálmán Patrícia Fanni
Kassai Antónia
Kelemen Tamás
Kolossa Fanni
Konkoly Míra Emili
Kónya Ákos
Kosztor-Nemes Boldizsár
Kövesdi Richárd Mihály
Kulisch-Szabó Zétény
Laszinger-Rozmer Viktória Margit
Liszli Lilla Anna
Moldován Kincső
Mondrák Ambrus Vendel
Nagy Nóra
Nagy Zsófia
Négyes Karina
Novák Alexandra
Pataki Panna
Péter Réka
Pintér Mira
Piri Boglárka
Porvay Máté Kristóf
Saághy Zoltán Márk
Straubinger Barna Péter
Sütő Leona
Szijártó Zsigmond
Sztanics Anna Berta
Varga Zsolt
Varsányi Sára
Weiling Zalán Patrik

09.e (Osztályfőnök: Leipold Péter) Vissza az oldal tetejére

Baka Bíborka
Baksai Tamás
Bedegi Dóra
Csiky János
Faludi Botond Ákos
Földing Zalán
Fülöp András
Gódi Máté
Göndöcs Angéla
Havasi Szonja
Husch Zalán
István Ágoston László
Juhász Máté
Kiffer Hanna Réka
Kis-Simon Cintia
Kovács Anna Zsófia
Krajczár Lili Kata
Laklia Vanda
Liszt Marcell
Mester Léna
Monori Hanna
Nagy Máté
Nyikos Levente Attila
Pflug Liza
Pietras Iza
Rabb Olivér
Rácz Kíra
Ripli Panna
Rózsavölgyi Katalin
Schleich Mira
Szántó Dóra Andrea
Tekker Lőrinc
Varga Benedek
Vargha Keve Kadosa
Várszegi Dormán Gergely
Vas Sebestyén Vince
Visegrády Vanda
Waldhauser Luca

10.a (Osztályfőnök: Futó Éva) Vissza az oldal tetejére

Baksa Áron László
Biró Bence
Bleszity Lotti
Bogner Anna Eszter
Borsó Zsolt
Budavári Andor
Deák Eliza Karina
Fuderer Míra Sára
Füzes Délia Luca
Giczi Bálint Zsolt
Gyarmati Dániel János
Győrfi Borka
Halda-Kiss Benedek
Harmincz Sára
Herke Réka
Jakobi Júlia
Keller Odett
Kilián Annamari
Kovács Áron Bendegúz
Kovács Júlia
Maros Róza
Mészáros Míra
Mihovics Zsófia
Molnár Kata Antónia
Nagy Kata
Pucher Gréta Laura
Szendelbacher Dénes
Szokolai Tímea
Sztojkovics Bence
Takács András István
Weiling Janka Erzsébet
Zsiga Lóránt László

10.b (Osztályfőnök: Czimmermann Csilla) Vissza az oldal tetejére

Bankó Eszter
Beck Borbála Barbara
Beck-Faubl Johanna Mária
Berta Marcell László
Bocz Léda
Csatai Milán
Csontos Tekla
Egressy Bernadett
Feule Egon
Grób Csenge
Horváth Hanna Eszter
Horváth Janka Júlia
Istók Janka
Keitz Márton
Kerner Evelin
Kiffer Petra
Koltai Jázmin
Koszorús Nimród Tamás
Kovács Arnold
Majer Milán
Makay Emma
Mátyás Mia
Németh Bence
Papp Levente János
Peck Viola
Pete Dániel József
Sámson Mihály
Szászi-Nemes Júlia
Szelényi Bernát
Téglás Adél
Tordai Flóra
Tóth Anna Alma
Turi Réka
Viola Blanka Lívia
Vlasits Lili

10.c (Osztályfőnök: Soproni Gábor) Vissza az oldal tetejére

Ádok Álmos
Ambrus Júlia
Antal Csongor Dávid
Bodor Balázs
Buday-Sántha Áron
Bugyi Vivien Kincső
Buzás Máté
Czett Péter
Czuczor Bojta Máté
Divéki Panka
Gelencsér Luca
Gorsics András
Győrfi Zoltán
Horváth Mirtill Boróka
Horváth Zsombor
Illés Zalán Ádám
Kertvéllesy Zénó
Kristóf Ábel András
Kurta Eszter
Kutas Katalin
Maul Bence
Merics Orsolya Ilona
Morva Áron Miklós
Nyári Koppány Bertold
Orgyán Tamás Szabolcs
Reichenauer Fanni Anna
Reinhardt Júlia
Schuller Hanna
Szokol Szonja
Szomor Zsombor
Tóth Beáta Klára
Varga Dóra
Vörös Veronika
Vörös Vivien Vanda

10.d (Osztályfőnök: Nádudvary Tamás) Vissza az oldal tetejére

Balajthy Júlia
Balázs Kitti
Bálint Loretta
Batki Örs
Burka Gergő Benedek
Csák Olga
Csernyánszky Szófia
Dénes Hanga Luca
Dohány Gréta
Domján Gábor András
Elekes Natália Emília
Ferenczi Péter
Filus Janka Rita
Fodor Vince Brúnó
Gombócz Lili Boglárka
Guld Cecília
Hermann Hanna Nóra
Hudánik Debóra
Karakán Csenge Kata
Keil Dorián
Kéri Salamon
Kószó Dalle Molle Bruno
Kosztor-Nemes Marcell
Kovács Lili
Kovácsevics Luca Anna
Lachner Ádám Vince
Major Mátyás János
Német Aliz
Nyisztor Bíbor Kinga
Pántya Míra
Pétery Veronika
Priskin Boglárka
Raposa Fanni
Roszkop Gábor
Szabó Zétény Olivér
Szőts Tamara
Szűcs Botond

10.e (Osztályfőnök: Baráti Ákos) Vissza az oldal tetejére

Ambrus Luca
Angyal Fanni
Balázs Barna Botond
Balogh Réka
Beke Petra
Bosnyák Jázmin
Czene Luca Anna
Csiki Virág
Csille Dalma
Dombi Zalán
Fiedler Bence
Guth Anna
Herger Zsombor Márk
Hosszú Csilla
Imre Kolos
Janó Zsombor
Kaufmann Ákos
Kiss Zsombor
Kutas Dorka Kata
Leksz Miklós
Mayer Dávid
Mészáros Bence
Nagy Zalán Mihály
Papp Viktória
Paulovics Dávid
Perintfalvi Zalán
Pesti Gergő
Pohl Rebeka Anna
Sásdi Noel
Simon Lídia
Tászler Jázmin Lilla
Tóth Alex
Tóth András Ernő
Tóth Emese
Turi Gergely Máté
Vasváry-Nádor Soma
Zeng Yan

11.a (Osztályfőnök: Nagy Katalin) Vissza az oldal tetejére

Bencsik Réka
Bősze Zsombor
Csonka Illés
Csordás Fanni
Dudás Ákos István
Erős Levente Bálint
Foór János
Fülöp Csongor Levente
Horváth Anna Borbála
Jancsó Borbála Anna
Karakán Péter
Kasza Luca
Kékkői Katalin Kitti
Kemény Flóra
Komócsi Abigél Boróka
Kovács Anna
Krémer Milán
Lehőcz Csongor
Mazán Csongor
Moldován Csenge
Popovics Dávid
Rózsa Anna
Rumi Dávid
Schlitt Panni Barbara
Schutzmann Gergő
Schveibert Tamás
Szentendrei Borbála Mária
Szűcs Johanna
Tamás Anna
Tima Gerda Fruzsina
Török Petra
Végh Csenge

11.b (Osztályfőnök: Őrfi Gáspár) Vissza az oldal tetejére

Abosi Jázmin
Amigya Ádám
Denkinger József
Engrich Boglárka
Erdei Borka
Fehér Flóra
Fölker Helga
Galambos Rozina
Hrubi Blanka
Iloskity Aliz
Imre Luca Mária
Jaczó Emma
Kántor Milán
Kiss Fülöp József
Kiss-Meirosu Lúcia Kinga
Kollár Petra
Lantos Lilla Aliz
Lázár Fanni
Légrádi Mira
Mátés Anna
Mátyás Ninetta
Merényi Cecília
Nyisztor Zselyke
Preisendorf Andor Gábor
Ribányi Lőrinc
Somos Ákos Tamás
Soós Emese
Spierig Dalma Virág
Szabó Levente
Szántó Donát Zalán
Tamás Eszter
Tamás Szabolcs
Téwald Jázmin
Tóth Abigél Erzsébet
Trautmann Botond
Varga Natália
Vörös Hanna
Zajácz Veronika

11.c (Osztályfőnök: Csikyné Radnai Éva) Vissza az oldal tetejére

Arnold Levente
Békési-Marton György
Borbély-Bartis Gergely
Csondor Luca
Dóra Bence
Doszpod Anna
Egerszegi Dominika
Friedrich Gábor Márk
Gyimesi Róbert
Győri Márk
Hegedűs Botond Máté
Jánics Richárd
Járay-Vojcek Hanna
Jávorházy Andor
Katreiner Kíra Luca
Kis Dániel
Kiss Ágoston Mihály
Krauter Marcell
Laki Menyhért
Lankó Gréta
Maros András
Méhes Katalin Mária
Mensch Krisztián József
Mester Álmos
Nyitrai Ákos Olivér
Pánczél András
Rittlinger Bálint
Sánta Balázs
Szemmelróth Szófia
Tresz Adrián
Udud Alexandra
V.Balogh Hanna
Vas Domonkos Vilmos
Végh Boldizsár Sándor

11.d (Osztályfőnök: Somkuti-Nagy Gergely) Vissza az oldal tetejére

Árvai Nóra Etelka
Budavári Bendegúz
Csajághy Lilla Dorottya
Csajághy Zita Klaudia
Csiszár Csenge
Dittrich Péter
Domokos Balázs
Emődy Kata
Fekete Bálint
Gám Soma Tamás
Hamburger Ákos
Hanvay Máté
Haramach Dalma Andrea
Hosszú Ádám
István Lea Mária
Jávori Nóra
Jordán Andor
Kátoli Merse Péter
Kecskés Karina
Kékkői Tamás
Kellermann Luca
Lantos Kata Lilien
Lösch Lili Virág
Márton Anna Luca
Mikó Bálint
Nagy Barnabás
Nagy Dániel Áron
Németh Emma Magdolna
Nyisztor Luca Piroska
Pap Lilla
Petruska Lujza Johanna
Rózsavölgyi Boglárka
Solymosi Zalán
Sütő Réka Zsófia
Takács Marcell
Tamás Júlia
Tengler Johanna
Urbán András

11.e (Osztályfőnök: Hirth Gabriella) Vissza az oldal tetejére

Csiszár Tímea
Göbölös Diána
Huba Liána Lorka
Járó Benjámin
Keszthelyi Zoltán
Kiss Bálint
Kiss Levente
Kovács Kinga Nóra
Kovács Márton András
Leksz Luca Emma
Létai Bíbor
Maracsik Enikő Szonja
Miklós Péter
Mitzinger Tamás Ádám
Morshauzer Petra
Mózes-Takács Franciska Bodza
Palásti Julianna
Parcsami Márton
Patta Rebeka Réka
Pécsi Alexandra
Perneker Réka Kata
Péter Barnabás
Posta Dorottya Anna
Reuter Ákos Kamilló
Sallai Bence
Schwab Szabina Lilla
Stefánovics Nóra
Szabó Réka
Szőcs Villő
Timár Zsófia Judit
Tóth Anna
Tóth Csenge
Török Zsófia
Varga Levente Péter
Vargha Buda Bendegúz
Vass Vendel
Zomi Szabolcs

12.a (Osztályfőnök: Meszéna Tamás) Vissza az oldal tetejére

Baksa Dávid
Benkő Márton
Biró Blanka Borbála
Csák Nóra
Császár Bence
Eördögh Levente László
Filus Bendegúz Attila
Fodor Rebeka Jázmin
Fodor Viola Mária
Gadó Zétény Levente
Gaszt Roland
Jaczó Katalin
Kaizer Domonkos
Kemény Kristóf
Kocsis Karina Laura
Lacza Virág Gréta
Lempek Dóra
Magyar Máté
Mátyás Kristóf
Mayer Hanna
Méhes Botond Sándor
Nádudvary Gilvád Julianna
Oberling János
Patczai Rozi
Pirk Luca Klára
Rudolf Júlia
Szabó Gábor
Szolnoki Nóra
Szücs Márton Teofil
Takács Teréz
Tárnoky Péter
Turula Ármin Gábor
Várfalvi Ádám
Verbulecz Rita

12.b (Osztályfőnök: Várszegi Csaba) Vissza az oldal tetejére

Arató Valér
Arnold Zsanett
Bedegi Réka
Birkmayer Judit Bíborka
Czett Lilla
Czuczor Kinga
Csák Ferenc
Cseresnyés Ferenc Árpád
Csete Patrik
Damásdi Miklós
Debus Alexandra Reneé
Erős Violetta
Folbert Fanni
Fülöp Bertalan
Goják Antónia
Günzer Lorett
Horváth Barna Benedek
Horváth Fanni Dorottya
Jánosi Emőke
Kaáli-Nagy Villő Janka
Kaszti Lilla
Kovács Dániel
Kovács Eszter Tünde
Laczkó Sára
Lenti Kincső
Nikolics Natália
Pál Alexa
Palásti Benedek
Piffkó Julianna
Réthy Dorottya Luca
Schnell Annadóra
Simon Emma
Teleki Kristóf Apor
Tukács Barbara
Varga Katinka

12.c (Osztályfőnök: Szalahov Mária) Vissza az oldal tetejére

Ambrus Réka
Begovácz Hanna Tea
Bodó Bendegúz
Csernik Dávid Zakariás
Doszpod Sarolta
Dudás Iván
Dunai Áron
Gengeliczki Ádám
Gyenizse Pál Tamás
Gyöngyi Veronika
Halmi Panna Irén
Kárász Barna Kristóf
Komlai Kolozs
Krikler Zalán
Német Ferdinánd
Neuheiser Márk
Palkó Bertalan
Peck Domokos
Puskás Péter János
Sági Adrián
Sipos Nóra
Somogyvári Flóra
Szabó Dániel
Szegedi Ágoston
Szeles Léna Ágnes
Szemerics Milán
Wagner Mihály Dávid
Zsáli Zoé
Zsifkovics Dusán

12.d (Osztályfőnök: Kiss József Dániel) Vissza az oldal tetejére

Bak Zsuzsanna Mária
Balogh Sára
Csernyánszky Anna
Csorbai Luca Dorottya
Erdős Dorina
Erős Boglárka
Gelencsér Ákos Vendel
Gergely Dóra
Glück Karina Zoé
Gróti Boglárka
Hadzsiev Anna Gizella
Hardi Máté
Herceg Roxána Leila
Horváth Huba
Jakobi Johanna
Jávor Márk
Kapcsa Mirkó Balázs
Karl Benedek
Keserü Nóra Lili
Kovácsevics Miklós
Kreszl Emília
Márk Szabina
Matkó Lóránt
Mészáros András
Mihovics Máté
Muth Máté
Porvay Dávid Levente
Pukli Bence Tamás
Rittlinger Lenke
Schneider Petra
Stolcz Norbert Bulcsú
Szabó Viktória
Szajcsán István Mihály
Szász Virág
Varga Rebeka
Wágner-Eikerol Dávid Mats
Weiling Hunor Donát
Wolf Hanna
Zalay Botond

12.e (Osztályfőnök: Pukli Tamás) Vissza az oldal tetejére

Bartha Dorina
Begovácz Barna Örs
Berényi Zalán
Csóka Dóra
Dravecz Barnabás
Ernei Patrik Dániel
Gyarmati Nóra Eszter
Horváth Anikó
Horváth Rebeka Abigél
Kálmán Rebeka
Kerekes Laura Bernadett
Kiss Áron Ágoston
Kocsis Luca
Kocsmár Hanna
Kreka Miklós
Kutas Botond
Leskovár Gábor
Losonczy Franciska
Makaró Enikő
Megyeri Gréta
Monori Zalán
Nagy Tamás Dániel
Nakhleh Stephany
Pankotai Lili
Pelle Dániel Szilveszter
Raffai Barna
Rauch Tamara
Rigó Anna Glória
Rosenfeld Dóra
Szabó Benedek
Szabó Erika Zsófia
Szegedi György
Vén Veronika Terézia
Virányi Gréta